W Centrum Mediacji „Siódemka” swoją pomocą służą następujący mediatorzy:

 Pedagog szkolny:

mgr Małgorzata Schmiegel – mediator- uzyskany certyfikat Krajowego Stowarzyszenia Mediatorów, terapeuta rodzinny (psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w WTTS),trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego nr rek. 332.

 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mediatorzy rówieśniczy:

Klasa 4d:

Wiktoria Pstrong - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marietta Wandzińska- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paulina Klóska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tamara Wesołowska 

Klasa 3d:

Oliwia Malinowska- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nina Miklocz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Współpracujemy z Punktem mediacyjnym Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy, gdzie prowadzone są mediacje w sprawach szkolnych, rówieśniczych oraz rodzinnych.

W ramach współpracy mediacje mogą odbywać się w siedzibie poradni lub 

w Centrum Mediacji „ Siódemka”

Mediacje prowadzą :

  • mgr Magdalena Borowska– psycholog, psychoterapeuta, mediator cywilny, rodzinny, szkolny, rówieśniczy.

tel. 52  322 52 06 

  • mgr Sonia Szczurek – psycholog, mediator cywilny, rodzinny, szkolny, rówieśniczy.

tel. 52  322 52 06 

  • mgr Renata Latos- Boenigk – pedagog, mediator cywilny, rodzinny, szkolny, rówieśniczy.

tel. 52  322 52 06