Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej  Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy. Do II etapu zakwalifikowali się: Mikołaj Perlik, Adrian Wojciechowski i Miłosz Żubka z klasy II h.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI

Z  okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji, który obchodzimy 16 października :

  • Zapraszamy do udziału w konkursie OBLICZA TOLERANCJI, wszystkie osoby, które lubią rysować lub  zajmować się grafiką komputerową. Więcej informacji na FB szkoły lub w zakładce konkursy.
  • Pasjonatom czytelnictwa biblioteka szkolna poleca ciekawe pozycje książkowe dotyczące tolerancji. Informacje znajdziecie na FB szkoły. 
  • Wszystkich, którym bliska jest idea otwartości i tolerancji zapraszamy do odwiedzenia strony otwarta.bydgoszcz.pl  Znajdziecie tam m.in. konkurs literacki PAPER WISDOM na najlepsze uzasadnienie wyboru najmądrzejszej z przeczytanych w życiu książek oraz wiele ciekawych materiałów i propozycji.

 

Siódemkowicze,

zapraszamy i liczymy na Was!

Z radością informujemy, że w dniu 30.10.2020 r. pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w I etapie Olimpiady Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości organizowanym przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości z siedzibą w Warszawie. Do II etapu po rozwiązaniu bezbłędnie testu uzyskało awans 147 uczniów spośród 2400 uczestników z całej Polski. Naszą szkołę będą w tym etapie reprezentowali w grudniu Adam Fijałkowski i Mikołaj Perlik z klasy 2h. 

Życzymy im dalszych sukcesów i przysłowiowego połamania piór.

Termin składania wniosków:

Dofinansowanie wypoczynku własnego 15.05.2020 r.

Pomoc finansowa 15.10.2020 r.