W Centrum Mediacji „Siódemka”

swoją pomocą służą następujący mediatorzy:

 

  • mgr Małgorzata Schmiegel – terapeuta rodzinny, trener Polskiego Towarzystw Psychologicznego, mediator szkolny, rówieśniczy, prowadzi także mediacje rodzinne  i cywilne

e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mediatorzy rówieśniczy:

Klasa 3d:

Wiktoria Pstrong - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marietta Wandzińska- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paulina Klóska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tamara Wesołowska 

Nina Miklocz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa 2d:

Oliwia Malinowska- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ada Berent – 

Klasa 3h:

Jeniffer Urbańska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Współpracujemy z Punktem mediacyjnym Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy, gdzie prowadzone są mediacje w sprawach cywilnych, rodzinnych, szkolnych i rówieśniczych.

W ramach współpracy mediacje mogą odbywać się w siedzibie poradni lub 

w Centrum Mediacji „ Siódemka”

Mediacje prowadzą :

  • mgr Magdalena Borowska – psycholog, psychoterapeuta, mediator cywilny, rodzinny, szkolny, rówieśniczy.

tel. 52  322 52 06 

  • mgr Sonia Szczurek – psycholog, mediator cywilny, rodzinny, szkolny, rówieśniczy.

tel. 52  322 52 06 

  • mgr Renata Latos- Boenigk – pedagog, mediator cywilny, rodzinny, szkolny, rówieśniczy.

tel. 52  322 52 06