Formularz rejestracyjny na bal absolwentów z okazji 50-lecia VII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy

Pół wieku – to brzmi dumnie… Nie wypada lecz należy odświeżyć wspomnienia i znajomości. Jeszcze raz spojrzeć, już bez strachu, w oczy naszych belfrów. Najlepszym dodatkiem jest małe co nieco dla podniebienia przy dobrej muzyce. 3 czerwca 2023r. spotykamy się o godz. 18.00 w Fabryce Lloyda – ul Fordońska 156 Bydgoszcz – na balu absolwenta.
Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się – poniżej – oraz dokonanie wpłaty na konto:
FUNDACJA KULTURALNA FABRYKA LLOYDA
nr 18 1750 1051 0000 0000 2716 4037– w tytule należy podać nazwisko i imię uczestnika.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zapraszamy tylko absolwentów oraz byłych i obecnych nauczycieli 7 LO. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnika:
• Absolwenci 7LO – 290zł
• Byli i obecni nauczyciele 7LO – 200zł
Napoje % oraz gazowane – we własnym zakresie – dla zapominalskich i wygodnych, bar będzie czynny przez cały czas trwania zabawy.
Główne punkty balu:
– powitanie gości
– koncert bydgoskiego zespołu Własny Port
– pokazy taneczne absolwentów 7LO
– wspólny tort jubileuszowy
– szwedzki stół
– szampańska zabawa z DJ
Siódemka była, jest i będzie RAZEM!!!
Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe – ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu zgłoszenia decyduje wypełnienie zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy, ul. 11 Listopada 4, 85-643 Bydgoszcz, w celu zgłoszenia uczestnictwa w organizowanym Balu Jubileuszowym, w tym na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie informacji dotyczących tego wydarzenia. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej szkoły spod adresu, którego zgoda dotyczy.