VII Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum nr 51

w Bydgoszczy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Lista uczestników Gali Urodzinowej w Kinoteatrze

Na liście znajdują się nazwiska osób, które wyraziły zgodę  na ich publikację i opłaciły udział w uroczystości.

 

Rocznik 1976

  1. Janusz Kitajgrodzki
  2. Maria Schafhausen (Suswiłło)
  3. Bogusław Milert
  4. Elżbieta Gościniak (Kaczmarek)
  5. Teresa Affelska (Nadskakuła)
  6. Danuta Janik ( Woźniak)
  7. Sylwia Zdrodowska (Mrowińska)
  8. Lidia Derfert-Wolf (Derfert)
  9. Krzysztof Michalczewski
  10. Krystian Nowak
  11. Maja Siedlaczek (Radzińska)
  12. Lucyna Kubiak (Zimon)

 

Rocznik 1977

  1. Edward Gajewski
  2. Bogusława Rokicka- Kulasek
  3. Ewa Podolska (Malec)
  4. Bogumiła Jułkowska (Szabłowska)
  5. Ryszarda Stefanko (Papkiewicz)

 

Rocznik 1978

  1. Elżbieta Piechowiak (Sobczyk)
  2. Barbara Łuków vel Broniszewska (Juszczak)
  3. Jerzy Michalski
  4. Wojciech Siewaszewicz

Rocznik 1979

  1. Lech Kruszczyński

Rocznik 1980

  1. Elżbieta Michalska ( Andrzejewska)
  2. Andrzej Nowakowski
  3. Dariusz Marcinowski
  4. Wiesław Rakowski
  5. Lilianna Gaszak (Sturmer)
  6. Jarosław Górski
  7. Robert Chojnacki

Rocznik 1981

  1. Aleksandra Tralewska (Strachanowska)

Rocznik 1982

  1. Jarosław Antoszewski
  2. Maciej Mielcarek
  3. Maciej Cierzniewski

 

Rocznik 1985

  1. Magdalena Frasz (Sikorska)
  2. Violetta Drzycimska
  3. Dariusz Witczak
  4. Magdalena Oczachowska (Dotka)
  5. Alina Siedlecka (Chomicz)
  6. Maciej Schneider

 

Rocznik 1986

  1. Wojciech Kosmalski
  2. Jerzy Wyporkiewicz
  3. Piotr Drabiński
  4. Bogusław Mackiewicz
  5. Dariusz Bebyn

Rocznik 1987

  1. Marek Smolny
  2. Mariola Kalas Nalewajk (Kalas)
  3. Maciej Landowski
  4. Justyna Kania (Pawlik)

Rocznik 1988

  1. Mariusz Krzemiński
  2. Grażyna Ziółkowska (Chojnacka)

 

Rocznik 1989

  1. Arkadiusz Szczechowiak
  2. Bogumił Głuszkowski
  3. Jacek Bukowski
  4. Tomasz Kolossa
  5. Krzysztof Sarnowski
  6. Małgorzata Łukowicz (Talar)
  7. Jarosław Wojtaluk

 

 

Rocznik 1990

  1. Gabriela Nowakowska (Antos)
  2. Sławomir Koprowicz
  3. Iwona Staszewska Chyła (Staszewska)
  4. Lidia Kaszowicz (Raplis)
  5. Mirosława Ziemba (Jung)

 

Rocznik 1991

  1. Katarzyna Frydrych (Danielska)
  2. Agnieszka Łopatka (Girndt)
  3. Michał Majcherek

 

Rocznik 1992

  1. Dariusz Gromala
  2. Dorota Gackowska (Grajek)
  3. Alicja Bielat (Matusiak)
  4. Przemysław Masłowski
  5. Mirosław Maszewski
  6. Aleksandra Szmelter (Wójciak)
  7. Waldemar Bagniewski
  8. Monika Jakubek (Mes)
  9. Magdalena Pankowska (Sawik)
  10. Beata Grobelna (Szeleżyńska)
  11. Katarzyna Jurek (Kończal)
  12. Agnieszka Wojciechowska (Zych)
  13. Robert Michalak
  14. Magdalena Kram (Olbratowska)
  15. Beata Mockiewicz ( Lipińska)

 

Rocznik 1993

  1. Elwira Olechnowicz
  2. Anetta Prętka – Kulka (Mostowska)
  3. Minika Bednarek( Rudolf)
  4. Anna Łachowska (Imańska)
  5. Małgorzata Wolff

 

Rocznik 1994

  1. Izabela Przybylska (Miętkiewicz)
  2. Dorota Kuligowska
  3. Aneta Plewa (Szamocka)
  4. Joanna Mazurek (Szeląg)

 

Rocznik 1997

  1. Łukasz Onoszkowicz Jacyna

Rocznik 2002

  1. Jakub Brągiel
  2. Żaneta Okońska

Rocznik 2003

  1. Robert Gawłowski
  2. Patryk Wolski

Rocznik 2011

  1. Emilian Wilbrandt

 

Rocznik 2012

  1. Dawid Gralik

 

Osoby, których zgłoszenia nie dotarły do organizatorów:

 

  1. Barbara Bartosiewicz
  2. Piotr Borkowiak
  3. Małgorzata I. Chodakowska
  4. Adam Drabiński
  5. Jowita Jakubowicz
  6. Igor Jakubowicz
  7. Teresa Kac
  8. Miłosz Kotarski
  9. Piotr Majdziński
  10. Wiesława Matusik
  11. Sławomir Michałek
  12. Hanna Anna Sadowska- Miękczyńska
  13. Agnieszka Płotnicka
  14. Dorota Sikorska
  15. Robert Sikorski
  16. Lucyna Żebrowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witamy

Serdecznie witamy na stronie internetowej

VII Liceum Ogólnokształcącego
im. Janusza Kusocińskiego

i Gimnazjum nr 51
w By
dgoszczy

Zespół Szkół
Ogólnokształcącyc
h nr 7

ul. 11 Listopada 4
85-643 Bydgoszcz 
tel. (0-52) 371-00-57 centrala 
fax (0-52) 370-21-15 - sekretariat 
fax (0-52) 370-21-16 - kadry 
kontakt Napisz e-mail do sekretarza szkoły


Egzaminy zewnętrzne



Please wait while JT SlideShow is loading images...
TO MY!!! Języków uczymy sie na wesoło :) - Deutsch Wagen Tour 2014Chemia nie ma przed nami żadnych tajemnic - Dzień Chemika 2013Ogień dawno ujarzmiliśmy - warsztaty z Centrum Chemii w Małej Skali 2014DNA oznaczone :) - Eduscience 2014Wciągnął nas kolorowy świat chemiiBędziemy zdolnymi medykami, a co!Podróże w przeszłość?A kto nam zabroni ;)Anatomia -wyzwanie podjęte!Wizyta w Plastinarium - Guben 2014Jak przygotować dobre wystąpienie publiczne? Już wiemy! - Centrum Nauki Kopernik w Warszawie 2014Szanujemy czasy minione - warsztaty historyczne "Śladami getta warszawskiego" 2014Bory Tucholskie - nasz drugi dom :)Jest taniec - jest moc!Oczywiście z nami!I muzyka też jest - w najlepszym wykonaniu ;)- koncert na powitanie wiosny 2014Są kontakty z regionem  - tu PaT 2014Są też wystąpienia na forum krajowym - II Ogólnopolskie Forum Młodzieży 2013Międzynarodowe problemy też nie są nam obce - razem dla Ukrainy 2014Pamiętamy o potrzebującychi o trudnej historii - I Miejski Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu -2014ale przede wszystkim o tym kim i skąd jesteśmy - Narodowe Święto Niepodległości 2013