VII Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum nr 51

w Bydgoszczy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ewaluacja zewnętrzna

Wynik ewaluacji zewnętrznej dla Gimnazjum nr 51: A A A B

Wynik ewaluacji zewnętrznej dla VII LO: B A A B

Ministerstwo Edukacji Narodowej w Rozporządzeniu 7 października 2009 roku w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. z 2009 r. Nr 168, poz. 1324) określiło wymagania wobec wszystkich typów szkół publicznych. Wynikają one z założenia, że szkoła może zmieniać społeczeństwo, a odpowiednie działania państwa mogą motywować szkoły (i inne placówki oświatowe) do podejmowania wartościowych inicjatyw edukacyjnych.
Wymagania te wyznaczają pożądany stan w systemie oświaty pokazując jego, uznane za kluczowe, cele i zadania, nie obejmując jednak wszystkich możliwych zagadnień związanych z różnymi obowiązkami szkół wobec uczniów i rodziców. Wskazują natomiast strategiczne i priorytetowe kierunki działań, które wiążą się z wyzwaniami stojącymi przed współczesnymi społeczeństwami.

W pierwszym roku funkcjonowania Systemu Ewaluacji Oświaty nasza szkoła została poddana badaniu  w obszarze Efekty. Wizytatorzy sprawdzili czy i w jaki sposób:

Poziom spełniania przez szkołę lub placówkę poszczególnych wymagań w badanych obszarach  jest określany  jako:

  • poziom A - oznaczający bardzo wysoki stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę;
  • poziom B - oznaczający wysoki stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę;
  • poziom C - oznaczający średni stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę;
  • poziom D - oznaczający podstawowy stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę;
  • poziom E - oznaczający niski stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem z Ewaluacji Problemowej w obszarze Efekty dla szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7

1.      Dla Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy

2.      Dla VII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy

 

 

 

Witamy

 

 

Serdecznie witamy na stronie internetowej

VII Liceum Ogólnokształcącego
im. Janusza Kusocińskiego

i Gimnazjum nr 51
w By
dgoszczy

Zespół Szkół
Ogólnokształcącyc
h nr 7

ul. 11 Listopada 4
85-643 Bydgoszcz 
tel. (0-52) 371-00-57 centrala 
fax (0-52) 370-21-15 - sekretariat 
fax (0-52) 370-21-16 - kadry 
kontakt Napisz e-mail do sekretarza szkoły
Please wait while JT SlideShow is loading images...
TO MY!!! Języków uczymy sie na wesoło :) - Deutsch Wagen Tour 2014Chemia nie ma przed nami żadnych tajemnic - Dzień Chemika 2013Ogień dawno ujarzmiliśmy - warsztaty z Centrum Chemii w Małej Skali 2014DNA oznaczone :) - Eduscience 2014Wciągnął nas kolorowy świat chemiiBędziemy zdolnymi medykami, a co!Podróże w przeszłość?A kto nam zabroni ;)Anatomia -wyzwanie podjęte!Wizyta w Plastinarium - Guben 2014Jak przygotować dobre wystąpienie publiczne? Już wiemy! - Centrum Nauki Kopernik w Warszawie 2014Szanujemy czasy minione - warsztaty historyczne "Śladami getta warszawskiego" 2014Bory Tucholskie - nasz drugi dom :)Jest taniec - jest moc!Oczywiście z nami!I muzyka też jest - w najlepszym wykonaniu ;)- koncert na powitanie wiosny 2014Są kontakty z regionem  - tu PaT 2014Są też wystąpienia na forum krajowym - II Ogólnopolskie Forum Młodzieży 2013Międzynarodowe problemy też nie są nam obce - razem dla Ukrainy 2014Pamiętamy o potrzebującychi o trudnej historii - I Miejski Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu -2014ale przede wszystkim o tym kim i skąd jesteśmy - Narodowe Święto Niepodległości 2013